KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12433268
nr 1243 3268
Kopparstick
3 st, ca 32x46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:33:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)